MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Gold Bug Collector's Edition
3.8333333333333
30

Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Gold Bug Collector's Edition

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit již brzké vydání hry Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Gold Bug! Jedná se o dlouho očekávané pokračování herní série založené na příbězích slavného Edgara Allana Poea, ve kterém se vydáte do světa plného záhad a neodhalených tajemství. Potkejte se znovu s talentovaným a vyjímečným detektivem Dupontem a pomozte mu odhalit skutečnou pravdu o zlatém broukovi! Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Gold Bug ještě není na herním trhu, pokud nám ale zůstanete věrní, budete prvními, kdo se o vydání této hry dozví!

DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE GOLD BUG COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE GOLD BUG COLLECTOR'S EDITION HRY:

DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE GOLD BUG COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Není neobvyklé, že se čas od času setkáme s hidden object hrou, která vychází ze známého příběhu slavných autorů. Vývojáři si pochopitelně ponejvíce vybírají pohádky a jejich téma si upravují podle potřeby svého nového dílka, tentokrát se ale zaměříme na titul, který, jako jeden z mála, vychází z díla jednoho z nejznámnějších amerických autorů především hororových příběhů, Edgara Alana Poea. Vývojový tým ERS G-Studio k nám tedy přichází s hrou, jejíž název je Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Gold Bug! Jedná se o neuvěřitelně temnou a mysteriózní záležitost, která vás ale bude bavit po dlouhé hodiny! Pokud jste tedy připraveni vydat se na životní cestu do fantazie tohoto slavného amerického spisovatele, dočtěte si naši recenzi!.. Read more

Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Gold Bug se může pochlubit především neuvěřitelně zajímavým příběhem. Jedná se o titul vytvořený na motivy díla Edgara Allane Poea, a tak nás to snad ani nemůže překvapit. Celý příběh se s postupujícím vývojem hry neustále zesiluje a vy v něm vystupujete v roli asistenta detektiva Dupina a společně máte vyšetřit záhadu dopisu, který jste obdrželi od muže jménem Legrand. Jakmile se vám ho konečně podaří vypátrat, je vám okamžitě zřejmé, že se považuje za toho jediného, kdo může najít legendární poklad kapitána Kidda, ohrožují ho ale banditi, a tak nutně potřebuje vaši pomoc. Na stole tedy máte jednu tajemnou záhadu a vaším úkolem bude ji rozlousknout! Už jen tento kreativní příběh, který ještě rozvinul práci Edgara Allana Poea, bude pro mnohé hráče dostatečným důvodem, proč si pořídí neomezenou plnou verzi hry. Pokud si ale stále nejste úplně jisti, můžete si titul nejprve stáhnout ve volně dostupné demoverzi a nejprve si ho vyzkoušet!

Druhým zajímavým prvkem této hry je její hratelnost. Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Gold Bug patří mezi tituly, které můžeme popsat jako mix žánru hidden object s elementy adventury a logické hry. Výsledkem toho všeho je vybalancovaná a nesmírně zábavná kombinace. Hra nabízí na výběr tři módy obtížnosti, lehký, střední a těžký, a tento režim je možný upravovat i během samotného hraní. Předměty, které budete muset získat, abyste se dostali hrou dále, můžete dostat několika způsoby: skrz hidden object scény nebo mini hry. Hidden object scény jsou nesmírně zajímavé, jsou interaktivní, a kromě klasických se standartním seznamem požadovaných objektů, se tu setkáte i s těmi, kde budete hledat objekty dle jejich siluet. Kromě klasických hidden object scén ale hráč narazí také na bezpočet logických hádanek a mini her, které hru výrazně oživují. Výsledkem toho je, že budete plnit spoustu rozmanitých úkolů, jako například sestavování obrázků, spojování drátů, řešení astrologických problémů atd. Čas, který budete potřebovat na dokončení hry, je opravdu dlouhý, a s tímto aspektem budete určitě spokojeni. Pokud se ve hře někde zaseknete, můžete využít buď pomoci nápovědy nebo řešení situace vyčíst ve vašem deníku.

Na konec se ještě podívejme na grafické a hudební zpracování! Oba dva tyto komponenty vás uchvátí! Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Gold Bug je totiž skvělým mixem 2D a 3D animací, příjemných cutscén a spousty zajímavých postav a prostředí. Hudba je rovněž velmi dobrá, dabing úžasný a celou atmosféru si zkrátka dozajista užijete!

Propásnout klenot s názvem Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Gold Bug by bylo prostě bláznovstvím! Tento hidden object titul s elementy adventury a logické hry si zamilujete pro svůj kreativní příběh, inventivní hratelnost se spoustou mini her a nezapomenutelnou grafiku a hudbu! Věřte nám, tuhle hru mít je nutnost!