Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Devil in the Belfry Collector's Edition

Amax Interactive je hrdý na to, aby vám nejnovější mrazivé tajemství v Temné Příběhy série! Když série podivných úmrtí se vyskytují ve městě Morden, starý přítel skoky na případu. Ale není to dlouho předtím, než zmizel sám! Ty a Dupin rychle dorazí do města v panice. Každou noc, někdo zemře po 13. zvonění zvonice. A na začátek věci pryč, nikdo nemůže být vidět, zvonění zvonku, sama! Je zlověstný přízrak na vině, nebo jsou iluze mstili na realitu? Zjistěte si v této míchání Skrytý-Objekt Puzzle dobrodružství! Jedná se o speciální Sběratelské Edice uvolnit plný exkluzivních bonusů nenajdete ve standardní verzi. Jako bonus, Collector ' s Edition nákupy počítat ke tři razítka na Měsíčních Hru Klubu Punč Kartu!

Title - Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Devil in the Belfry Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Revel in Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Devil in the Belfry Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game created by AMAX Interactive. Amax Interactive je hrdý na to, aby vám nejnovější mrazivé tajemství v Temné Příběhy sé...

DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE DEVIL IN THE BELFRY COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE DEVIL IN THE BELFRY COLLECTOR'S EDITION HRY:

KOMENTÁŘE PRO DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE DEVIL IN THE BELFRY COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Kingdom Builders: Solitaire

Expires in 1601535600

FOLLOW US!

Premium Games