MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Grim Facade: Mystery of Venice
3.5277777777778
36

Grim Facade: Mystery of Venice

Při hraní hry Grim Facade: Mystery of Venice pronikneš do tajemné atmosféry Benátek. Běžně toto jméno vyvolává romantické souvislosti, ale tentokrát se ve měste odehrávají události při kterých tuhne krev v žilách. Dvě mladí dívky opustily karneval, nastoupily do gondoly a zmizely neznámým směrem. Gondolu řídil podivně vypadající cizinec v masce doktora léčícího mor. Odhal všechny své pátrací schopnosti abys zjistil pravdu. Jaké tajemství je schováno pod maskou? Stáhni si hru Grim Facade: Mystery of Venice zcela zdarma a odhal tajemství Benátek!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Grim Facade: Mystery of Venice. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

GRIM FACADE: MYSTERY OF VENICE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ GRIM FACADE: MYSTERY OF VENICE HRY:

GRIM FACADE: MYSTERY OF VENICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Co očekáváš od stažení hry? Velkolepé dobrodružství? Ano toužíme uniknout z každodenní rutiny a dostat se do jiného času a místa, kde se můžeme stát hrdinou, detektivem nebo cestovatelem. Hra Grim Facade: Mystery of Venice od Big Fish Games je případ, kde je složitě propletena krása, nebezpečí, dobrodružství a tajemno... Read more

Vše se odehrává ve staré Itálii. Tvým úkolem je vyřešit případ únosu. Žena a její dcera zmizely poté co opustily karneval. Její manžel a otec tě volá na pomoc a ty máš najít maskovaného cizince, kterého viděli odplouvat se ženami na gondole. Poté co jejich loď proplula pod mostem, všichni tři jako by se vypařili a zůstala jen prázdná gondola na vodě. Příběh hry Grim Facade: Mystery of Venice je docela poutavý a nechává velký prostor pro dohady, konstruování, hádání. Vývojáři odvedli velmi dobrou práci.                                                            Hratelnost je velmi komplikovaná a celou dobu máš pocit, že jsi o krok pozadu za mužem v masce morového doktora. Herní situace jsou kombinovány velmi šikovně a vytváří atraktivní přechod mezi jednotlivými scénami se skrytými předměty.          Od samotného začátku je hra Grim Facade: Mystery of Venice velmi pěkně graficky propracovaná. Romantické lokace Benátek dojmou na první pohled. Během celé hry se ti dostane nenapodobytelného estetického zážitku.                Jediné, co se dá hře vytknout, je hudba a řeč. Zatímco hudba je tvořena flétnami, kytarami a tamborínami, kvalita řeči kolísá. Například italský akcent šéfa policie je příliš přehnaný. A to není jediný příklad.

Celkově zaujme určitě hra Mystery of Venice svoje místo ve tvé sbírce. Reprezentuje vysoce kvalitní postřehové hry, které jsou vzdáleny tomu být nazvány průměrnými.