Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition

Představ si situaci, kdy jsi dostal podivný dopis, ve kterém jsi se dozvěděl, že celá tvoje rodina byla zavražděna a přežila jen jedna z tvých sester jménem Stella! Stáhni si novou fantastickou a napínavou hidden object edici Queen of Death a zachraň jí tak rychle, jak to jen půjde! Prozkoumej úžasné lokace, vyřeš velké množství hádanek a nezapomeň vytvořit elixír síly, protože jen s jeho pomocí zachráníš svého sourozence! Queen of the Deatch je ti k dispozici zcela zdarma, tak tuto jedinečnou příležitost nepromeškej!

Title - Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Release your tension with Haunted Manor: Queen of Death Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game built up by Big Fish Games. Představ si situaci, kdy jsi dostal podivný dopis, ve kterém jsi se dozvěděl, že celá tvoje rodin...

HAUNTED MANOR: QUEEN OF DEATH COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

HAUNTED MANOR: QUEEN OF DEATH COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Haunted Manor: Queen of Death je druhou částí herní série Haunted Manor. Nemusíš být zrovna nejbystřejší osobou, aby si přesto pochopil už jen z názvu tohoto titulu, že se jedná o dílko věnované duchařské tématice. Oku lahodící umělecké zpracování, velké množství přízraků a hidden object scén nám slibují velmi intenzivní zážitek. Podívejme se na hru ale poněkud blíže. .. Read more

I když je Haunted Manor: Queen of Death druhým dílem této tajuplné hidden object série, příběhová linka není s první částí nikterak propojená a jejich jediným společným znakem je jejich mysteriózní atmosféra. Hra nabízí hráči dostatečně temný děj, tak jak by to měla každá správná hra typu hidden object obsahovat. Ten pojednává o jednom prokletém rodinném sídle a o tvých dvou sestrách, dvojčatech, která byla unesena temnými silami.

Haunted Manor: Queen of Death je mixem adventury s hidden object scénami. Najdeme tu několik mini her, které jsou docela neobvyklé, ale velice zábavné. Hledání ukrytých předmětů je příjemné, zpracování je pěkné a při náhodném prokliknutí nenásleduje žádný trest. Hádanky jsou různé, ty jednodušší i velmi náročné.

Grafika je prvotřídní, všechny předměty jsou jasně vyobrazeny a není tedy problém je zahlédnout, přestože téma hry je hodně temné a hrozivé. Hráč se tu při hraní setká se spoustou hrůzu nahánějící havěti typické pro hororové příběhy jako jsou pavouci, hadi, různí brouci, krysy, a tak dále.

Některé hidden object puritány však může bohužel rozladit nepřítomnost mluveného slova, i když na druhou stranu hudba je může naopak hodně uspokojit. Příjemně vtíravé melodie vynikající klasické hudby přesně sednou k tajemné příběhové lince.

Pokud bychom tedy měli vše řečené zesumarizovat, můžeme říci, že Haunted Manor: Queen of Death je doboru hrou plnou duchů a démonů. I když na druhou stranu se nejedná určitě o žádný mistrovský kousek a dá se očekávat, že v několika dalších měsících bude zapomenuta, dnes se jedná o jeden z nejlepších titulů, který můžeme doporučit všem zatvrzelým fanouškům žánru hidden object.

KOMENTÁŘE PRO HAUNTED MANOR: QUEEN OF DEATH COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games