MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Kingdom Chronicles Collector's Edition
4.1025641025641
78

Kingdom Chronicles Collector's Edition

Vítejte v nové fantastické a vzrušující edici vaší oblíbené strategie s názvem Kingdom Chronicles! Připojte se k Johnu Bravevovi na jeho nezapomenutelném dobrodružství a pomozte mu zachránit království! Najměte si zaměstnance, najděte bojovníky a další lidi, kteří vám pomohou v bitvě o království a přijměte velkou výzvu! Prohledejte vesnice a města, věnujte se výzkumu, řešte záludné hádanky a užijte si zkrátka spoustu skvělé zábavy! Stáhněte si Kingdom Chronicles Collector´s Edition zcela zdarma a nastolte v zemi pořádek. Příjemnou zábavu!

KINGDOM CHRONICLES COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ KINGDOM CHRONICLES COLLECTOR'S EDITION HRY:

KINGDOM CHRONICLES COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

I kdybychom měli jenom dva hlasy, přesto by si je oba hra Kingdom Chronicles zasloužila. Jedná se totiž o jednu z nejlepších time management her, které jsme v poslední době hráli. Náruživí hráči tohoto žánru si určitě tento klon Roads of Rome a My Kingdom for the Princess se špetkou Royal Envoy zamilují... Read more

Alawar Entertainment zvolili pro svou novou budovatelskou strategii klasický příběh, neboť moc dobře vědí, že většina hráčů má ráda situaci, kdy vystupují v roli hrdiny snažícího se zachránit království ze spárů zla.

I když je příběh neoriginální, je velmi dobře odprezentovaný a dostanete se do něj takřka okamžitě. Vývojáři také samozřejmě nezapomněli na skvělou grafiku. Umělecké zpracování tohoto dílka je naprosto čisté s prvky klasické disneyovky, které hru jen a jen oživují. Kingdom Chronicles nám ale kromě toho nabízí skvělou porci výzvy. Hráč tu toho musí vykonat opravdu hodně, zároveň ale není nucen dělat spoustu zbatečných věcí. Velkým plusem také je, že tu můžete kliknout na ještě neodemčený úkol, a pokud na to máte zdroje, váš dělník na něm začne pracovat, aniž byste museli čekat, než splní něco jiného a poté mu budete zádavat úkol samostatně. Tato výhoda se nemusí zpočátku zdát příliš významnou, jak se ale budete dostávat ve hře dále, určitě ji oceníte.

Zatímco grafika je skvělá, asi jedinou výtku si zaslouží hudební zpracování a zvukové efekty, které se často opakují a jsou monotónní.

Kingdom Chronicles je prostě perfektní time management hrou, v jejíž společnosti strávíte příjemné volné chvilky. Příjemnou zábavu!