Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Marie Antoinette and the Disciples of Loki

Seznamte se s populární a veleznámou operní pěvkyní Josephou Duschekovou a pomozte jí v nové hře Marie Antoinette and the Disciples of Loki odkrýt tajemství hrozného zločinu, které může vrhnout nové světlo na události, které se odehrály ve Francii v 18. století! Budete se toulat překrásnými ulicemi Philadelphie, Prahy nebo Vídně a potkáte se tu s historickými osobnostmi, jako je Marie Antoinetta, Mozart a mnohými dalšími. Užijte si velké množství hádanek a všech možných jiných výzev, stáhněte si hru Marie Antoinette and the Disciples of Loki zcela zdarma a odhalte všechna tajemství!

Title - Marie Antoinette and the Disciples of Loki Game Download for PC Description - Set about Marie Antoinette and the Disciples of Loki, a Hry s ukrytými předměty game published by Nemopolis. Seznamte se s populární a veleznámou operní pěvkyní Josephou Duschekovou a pomozte jí v nové hře ...
Hra Marie Antoinette and the Disciples of Loki
4.5384615384615
13

MARIE ANTOINETTE AND THE DISCIPLES OF LOKI OBRÁZKY

MARIE ANTOINETTE AND THE DISCIPLES OF LOKI RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Marie Antoinette and the Disciples of Loki je novou hidden object hrou, která otestuje vaše schopnosti v oboru logických hádanek a hlavolamů... Read more

Děj této hidden object hádankové adventury se odehrává v roce 1787 a budete tu vystupovat v roli slavné operní pěvkyně Josephy Duschekové. Procestujte celou Francii a prošetřete podivnou vraždu. Přestože se v názvu objevuje historické téma, hra se rozhodně nesnaží být autentická. Jedná se o běžný hidden object titul, ve kterém se setkáme mimo jiné se světoznámými historickými postavami, jakými byly Marie Antoinetta, Mozart, Benjamin Franklin nebo Jeanne z Valois.

Boužel ale atraktivní jména a příjmeni nejsou v případě Marie Antoinette and the Disciples of Loki zárukou kvality. Příběh o vraždě je dost vágní a ohraný, i když se během hraní nemusíte prodírat spoustou odstavců.

Marie Antoinette and the Disciples of Loki nepatří k výstavním titulům, ani co se týče hádanek. Předměty jsou příliš jasně viditelné, takže nebudete mít s jejich hledáním žádný problém a navíc nápovědní tlačítko se obnovuje natolik rychle, že se nemusíte vůbec bát toho, že byste se dostali do problémů.

Na druhou stranu při mimořádných scénách, ve kterých jsou objekty velmi malé a může se stát, že je minete, je tu skvělý navigační systém, který vás navede. Scény samy o sobě jsou vyvedeny velmi dobře.

Hudební doprovod také není nejhorší, pokud ale nejste zrovna fanoušky klasické hudby, asi ho vypnete. Grafika je ve stylu cartoon s živými barvami a opravdu se povedla.

Marie Antoinette and the Disciples of Loki vám nabízí jen běžnou hratelnost a neoriginální příběh. Pokud ovšem nemáte tento nebo příští víkend nic jiného na práci, klidně jí dejte šanci.

KOMENTÁŘE PRO MARIE ANTOINETTE AND THE DISCIPLES OF LOKI

Slevy dnes

Whispered Secrets: Cursed Wealth

Expires in 1584860400

FOLLOW US!

Premium Games