Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Mysteriez

Je na čase zjistit, jak jsi na tom se zrakem. Ne, není to výzva k návštěvě lékaře, ale jen výzva k hraní nové fascinující hidden object hře Mysteriez. Rozhlédni se po nejrůznějších místnostech, kterých je opravdu nepočítaně a sesbírej co nejvíce obrazců tak, aby si dostal požadovaný objekt. Pokud se ti podaří dosáhnout velké přesnosti, můžeš získat i extra body navíc. Prozkoumej pouštní, zlověstné ale přesto magnetizující místa a užij si hodně zábavy. Stáhni si Mysteriez zcela zdarma a vrhni se do nitra záhadného světa této nové hidden object hry.

Title - Mysteriez Game Download for PC and Mac Description - Get delighted with Mysteriez, a Hry s ukrytými předměty game devised by Wellgames.com. Je na čase zjistit, jak jsi na tom se zrakem. Ne, není to výzva k návštěvě lékaře, ale jen výzva k hraní nové fascinující ...
Hra Mysteriez
3.6666666666667
6
Pin it

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ MYSTERIEZ HRY:

MYSTERIEZ RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jste už unavení ze všech těch hidden object her s pořád dokola omílaným příběhem o tajemných vraždách či o nadpřirozených silách, které způsobují podivné události? Chtěli byste si na chvíli odpočinout a jen tak hledat skryté objekty, aniž by vás přitom vyrušoval únavný příběh? Pokud jsou vaše odpovědi na tyto otázky pozitivní, potom se připravte na úplnou novinku od proslulého vývojového týmu Wellgames s názvem Mysteriez! Pokud tedy toužíte po skvělé zábavě v oldies stylu, potom pokračujte v čtení této recenze!.. Read more

Mysteriez je hidden object titulem určeným pro jednoho hráče a mohli bychom ho zařadit právě do tohoto žánru s tím, že hra obsahuje prvky logických her a adventury. To mimo jiné také znamená, že hratelnost je podobná jako u jiných hidden object titulů. Jedná se o typickou hru typu “zaměř a klikni” a vaším úkolem, abyste postoupili do dalšího levelu, bude najít čísla od jedničky po čtyřicítku. To je bohužel celý příběh hry, rozhodně tedy nečekejte žádné další zápletky či zvraty. Na každé scéně budete mít zamaskované číslice od jedné do čtyřiceti, jejich nalezení však není úplně jednoduché, neboť čísla mohou být zamaskována nejrůznějšími předměty nebo zrcadlově zdeformovaná. Co vám může rovněž zkomplikovat postup ve hře jsou také chybná kliknutí, neboť pokud se vám podaří kliknout mimo hledaná čísla, dostanete pokaždé desetisekundovou časovou penalizaci. Nesetkáte se tu s žádnou mapou ani deníkem, takže neexistuje žádná možnost rychlého přesunu, ani nápověda. Kromě svých vlastních schopností se zkrátka na nic jiného nemůžete spolehnout. Hra jako taková je vyvedena v klasickém stylu, takže je jasné, že důraz je kladen především na hledání objektů, nikoliv na příběh.

Nyní se podívejme trochu blíže na grafické zpracování hry. Grafika je průměrná, rozhodně nijak neoslní, textury jsou čisté, dobře designované a plné barev, opět se ale nejedná o nic vyjímečného. Ve hře se budete protloukat tématickými prostředími a troufneme si tvrdit, že minimálně jedno z nich vám padne do oka. Hudba však není tak dobrá jako grafika. Ve hře Mysteriez se setkáte jen se spoustou nudných tónů a zvukové efekty jsou znervózňující a často se opakují. Dříve nepo později je zcela jistě vypnete.

Můžeme říci, že Mysteriez je singleplayerovou hádankovou adventurou od společnosti Wellgames a jedná se o “zaměř a klikni“ záležitost vyvedenou ve starém stylu. Grafika a hratelnost jsou dobré, nikoliv perfektní, nedostatky jsme ale našli především v příběhové lince a také hudebním provedení. Určitě byste však měli vyzkoušet volně stažitelnou trialovou verzi, a pokud se vám bude líbit, potom není nic snazšího, než si pořídit verzi plnou. Jedná se o zvláštní titul, který asi nebude tím nejoblíbenějším mezi mladšími hráči, přesto může být především pro starší generace skvělým způsobem, jak se pobavit a strávit volný čas!

26, October 2012

KOMENTÁŘE PRO MYSTERIEZ

Premium Games
Defense of Egypt

Expires in 1516262400

Love Chronicles: A Winter's Spell

Expires in 22 Jan 2018