MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition
2.9
80

Mystery Trackers: Black Isle Collector's Edition

Už teď se nemůžeme dočkat vydání hry Mystery Trackers: Black Isle od společnosti Elephant Games! Tentokrát se děj jedné z nejvzrušujících a nejnapínavějších hidden object adventur odehrává na mystickém Černém ostrově. Představ si, že mladá reportérka, žena jménem Sarah Stepltonová, během živého vysílání náhle zmizí i se svým kolegou! A ty jsi byl vybrán k tomu, aby si ji co nejdříve našel. Prozkoumej podezřelý ostrov, vyřeš spoustu hádanek a vyzkoušej své schopnosti detektiva!

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ MYSTERY TRACKERS: BLACK ISLE COLLECTOR'S EDITION HRY:

MYSTERY TRACKERS: BLACK ISLE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Mystery Trackers: Black Isle je třetím případem, kdy nás vývojáři z Elephant Games studio vrací zpět do světa „mystických stopařů“, ve kterém máme předvést své hidden object schopnosti. Určitě si vzpomínáte, že předcházející dvě pokračování této herní série byly velmi zdařilé a zažili jsme při jejich hraní spoustu zábavy. Podívejme se tedy podrobněji na to, co si pro nás vývojáři připravili tentokrát... Read more

Smysl třetí části je stále stejný, jako v předchozích dvou dílech: ocitáte se v roli prozíravého detektiva, který pátrá po záhadně zmizelých lidech na podivném ostrově, na kterém se nenachází nikdo jiný kromě jedné tajuplné osoby, jejíž tvář halí maska. Přes tento otřepaný příběh jsme byli při procházení temného prostředí Černého ostrova neustále napjatí.

Pokud máte alespoň nějaké schopnosti v hledání skrytých předmětů, v této hře je bezesporu využijete. Mystery Trackers: Black Isle je totiž plná komplikovaných hádanek a inteligentních mini her. Nápovědní systém funguje velmi dobře, příliš často ho ale patrně nevyužijete, neboť všechny rébusy jsou logické a dají se vyřešit pár správnými rozhodnutími. Většina hidden object scén je ostrá, najdeme tu ale i pár takových, které působí poněkud matoucím dojmem a na chvíli vás docela dostanou.

Samozřejmě nemůžeme ani zapomenout na animace hlavních hrdinů této hry, které jsou jednoduše výjimečné. Setkáte se tu s živými herci, kteří jednotlivé postavičky perfektně ztvárňují a celá hra připomíná ty nejlepší filmy. Stejně tak animované prvky tu vypadají naprosto báječně a příjemně.

Mystery Trackers: Black Isle je poměrně rozsáhlou a dlouhou hrou, při jejím hrani se ale určitě nudit nebudete, atmosféra hry je totiž neuvěřitelná a uvidíte, že budete po dlouhou dobu připoutání k židli. Pokud si tedy chcete užít skvělou zábavu, najít pravdu a prožít dechberoucí zkušenosti, vyzkoušejte tento povedený titul.