MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Mystery Trackers: Four Aces. Collector's Edition
3.6666666666667
9

Mystery Trackers: Four Aces. Collector's Edition

Prohledejte město Brightfield a vyšetřete záhadu v již brzy vycházejícím čtvrtém pokračováním série Mystery Trackers od Elephant Games! Město bylo evakuováno poté, co byla jeho část napadena sérií hrozných útoků tajemných vlčích stvoření. Zahrejte si Mystery Trackers: The Four Aces a prozkoumejte spoustu úžasných lokací, čelte záludným hádankám a hrejte vyzývavé mini hry. Úžasní hrdinové a chytlavá hratelnost jsou zárukou toho, že se nebudete nudit! Počkejte si na vydání Mystery Trackers: The Four Aces, hra vychází již velmi brzy!

MYSTERY TRACKERS: FOUR ACES. COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ MYSTERY TRACKERS: FOUR ACES. COLLECTOR'S EDITION HRY:

MYSTERY TRACKERS: FOUR ACES. COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud máte rádi hry ze známé série Mystery Trackers, připravte se na velké překvapení: vývojový tým Elephant Games nás totiž nenechal dlouho čekat a přináší nám zcela novou jedinečně kvalitní hidden object hru s názvem Mystery Trackers: Four Aces, jež je čtvrtým pokračováním této série. Pokud jste tedy zvědaví, jestli nám i tentokrát Elephant Games dokázali, že umí vytvořit skvělou hidden object hádankovou hru, potom pokračujte ve čtení naší recenze a připravte se tak na dobrodružství vašeho života!.. Read more

Mystery Trackers: Four Aces je singleplayerová hidden object hádanková adventura, která se může pochlubit skvým skvělým příběhem. Vy v ní vystupujete v roli detektiva, jenž je členem tajné organizace a jeho úkolem je vyšetřit záhadné události, jež se kolem vás dějí. Vaším posláním je přijít na kloub sérii podivných zvířecích útoků, které zapříčinily nutnou evakuaci města Brightfieldu. První stopy naznačují, že za tyto útoky je zodpovědná skupina zločinců vystupující pod jménem The Four Aces, která provedla několik velice podivných genetických experimentů za vám dosud neznámým účelem.

Příběh už nebudeme nadále zbytečně rozpitvávat a podíváme se na další část hry a tou je její hratelnost. Atmosféra hry je fascinující a poněkud děsivá. Během hraní tu budete sbírat jakési hybridní živočichy, jako je například “ježkokrab”. Úplně se vyhnete vracením se hrou, a tak riziko nudy je sníženo na minimum. Hidden object scény nejsou možná tak skvělé, pořád jsou ale dostatečně zábavné a výborně organizované. Ve většině z nich máte za úkol hledat skryté objekty, z nichž některé jsou interaktivní. Nesetekáte se tu s tresty za náhodná kliknutí, a to dokonce ani v případě těžších obtížností. Na druhou stranu logické problémy a mini hry jsou absolutně fantastické a kromě těch klasických, se tu setkáte také s pár novými a inovativními, které vás určitě zaujmou. Některé z nich jsou ale bohužel až příliš snadné. Dalším zajímavým prvkem hratelnosti je v Mystery Trackers: The Four Aces řešení problémů s pomocí Elfa, který se objevil už v předcházejících částech série. A pokud budete chtít, můžete si svého malého pomocníka dokonce přizpůsobit. K dispozici budete mít také deník a mapu, kde budete mít žlutě vyznačeny aktuální úkoly, což vám ušetří spoustu času.

Dalšími dvěmi skvělými prvky tohoto titulu jsou grafika a hudba! Co je na nich tak skvělé? Pokud se rozhodnete stáhnout hodinovou volně dostupnou trialovou verzi, nebo si pořídíte verzi plnou, v obou případech zažijete dobrodružství plné barev, perfektně navržených, barvitých a svěžích scén, které nutí hráče lovit skryté objekty, zároveň se ale také kochat pohledem na krásná prostředí. Vizuální zpracování je plynulé, jemné a čisté, neobsahuje žádné chyby a dobře vyvedení jsou i hlavní hrdinové hry. Hudba a zvukové efekty jsou rovněž na špičkové úrovni a není jim absolutně co vytknout. V pořádku je také dabing, i když synchronizace by mohla být o něco lepší.

Mystery Trackers: Four Aces je zkrátka vysoce kvalitní singleplayerovou hidden object hádankovou adventurou, kterou si můžete zahrát buď jako volně dostupné demo nebo si můžete pořídit její plnou verzi, a která vám dopřeje spoustu hodin skvělé zábavy a detektivní práce. Velmi oroginální příběh s několika zajímavými zvraty, působivá a inventivní hratelnost společně s moderní grafikou a působivou hudbou, to vše dělá z dalšího pokračování série Mystery Trackers záležitost, kterou byste neměli jen tak minout!