MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra The Microbie Story
3.9230769230769
26

The Microbie Story

Hraním hry The Microbie Story se ocitneš ve vědecké laboratoři. Sakra! Někdo nechal otevřenou kapsuli s nebezpečným virem Barbadoom! Vitus překonal všechny předpoklady a infikoval zdravé baktérie. Jen Glorii se podařilo uniknout nákaze. Pomoz odvážné Glorii zachránit laboratoř ve které žije a staň se hrdinou! To potrápí tvůj mozek na hodiny, použiješ důvtip a logiku. Stáhni si hru The Microbie Story zcela zdarma a nedovol nebezpečnému viru Barbadoom obsadit tvůj dům!

THE MICROBIE STORY OBRÁZKY

THE MICROBIE STORY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ano, mikroorganismy nejsou častými protagonisty počítačových her! Ale to je to, co vzbuzuje zájem o hru The Microbie Story od HeroCraft. Představuje nový pohled na logické hry a dokazuje, že mohou být i vtipné.                                                                                                .. Read more

Někdo by si mohl myslet, že takový příběh a design jsou určené pouze dětem. Ale až začnete hrát tuhle hru, zjistíte že The Microbie Story může vyvést z míry nejzkušenější dospělé, obzvláště pokud hrajete nejtěžší obtížnost. Je zřejmé, že není tak jednoduché být “dobrou” bakterií a ničit ty ”špatné”. Pro dětské hráče může být hra The Microbie Story dobrým simulátorem pro trénink jejich důvtipu a logiky. Ale malým hráčům je doporučeno začít nejjednodušší obtížností. Každá další úroveň je víc a víc komplikovaná a poznáte, že se nejedná o jednotvárnou hru, která se během hraní nemění.                                                                                              The Microbie Story je styl hry, kde jsou paradoxně skombinovány velmi poutavý herní příběh a velmi dětinská grafika. Přesto není hra primivní, jen trošku komická. Přesto grafické zpracování nekazí dojem, ale pomáhá oddechnout si, zasmát se, zatímco si trápíš svůj mozek.                                                                                                                  Hra The Microbie Story vypadá jako průměrná pouze na první pohled. Nikdy nebudeš litovat času s ní stráveného, pokud nepreferuješ hry, které jsou o ničem, ale kombinují práci s potěšením a to zejména tréninkem touto počítačovou hrou.

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.2 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 31 MB