Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection

Po smrti slavné spisovatelky Adory Gravesové bylo uvrženo město Beacon do temnoty. Vydej se na mystickou cestu v nové unikátní hidden object hře s názvem Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection a zachraň toto město. Uklidni ztraceného Adořina ducha, prozkoumej nádherné scény a najdi klíč k osvobození města a všech jeho obyvatel od temné kletby. Neztrácej už čas a stáhni si hru Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection ještě dnes a zcela zdarma.

Title - Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection Game Download for PC Description - All about Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection, a Hry s ukrytými předměty game designed by FlyWheel Games. Po smrti slavné spisovatelky Adory Gravesové bylo uvrženo město Beacon do temnoty. Vydej se na my...
Hra Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection
4.0588235294118
17

REVENGE OF THE SPIRIT: RITE OF RESURRECTION OBRÁZKY

REVENGE OF THE SPIRIT: RITE OF RESURRECTION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud se jenom podíváme na název nového herního titulu Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection, okamžitě nám bude jasné, že se jedná o další hidden object počin s temným příběhem a strašidelnou atmosférou!.. Read more

Pokud jsou tedy děsivé hidden object tituly tvým šálkem kávy, Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection od vývojového týmu FlyWheel Games si velmi jednoduše získá tvoje srdce. Tvým úkolem tentokrát bude, vnést světlo do podivného úmrtí význačné autorky Adory Gravesové a zachránit město od hrozby zlého ducha, který obtěžuje místní obyvatele po dlouhá léta! Jak sis všiml, celý příběh se dá popsat v jedné jediné větě. Příběh tě přesto dostane do herního poprasku bez nějakých velkých vysvětlování, čím dále se ale ve hře dostáváš, tím jasnější (a temnější) se věci jeví. Induktivní metoda vyprávění příběhu uchovává neustálé napětí a nutí tě hrát dál a dál.

Co se týče obtížnosti, tak Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection je tu připravena pro hráče, kteří mají rádi chytré hádanky a mini hry. I když hidden object scény jsou mixem velmi snadno a jen o něco málo obtížněji naleznutelných předmětů, jsou stále dostatečně zábavné. Ve hře hráč najde spoustu interaktivních scén, které dodávají hratelnosti patřičnou dávku hratelnosti.

Vizuálně je Revenge of the Spirit: Rite of Resurrection dostatečně povedeným titulem. Hudba jen podbarvuje atmosféru hry a vůbec neobtěžuje. Neopakuje se, což bývá mnohdy důvodem pro selhání nervového systému. Namluvení postav není z nejlepších, ale alespoň že tu nechybí.

Celkově se jedná o dostatečně dlouhý herní titul, který má zcela jistě schopnost upoutat tvoji pozornost. Je takřka povinností si tuto hru začlenit do své hidden object knihovny.

15, December 2011

KOMENTÁŘE PRO REVENGE OF THE SPIRIT: RITE OF RESURRECTION

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games