MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Secrets of the Dark: Eclipse Mountain Collector's Edition
3.0972222222222
72

Secrets of the Dark: Eclipse Mountain Collector's Edition

Ve fantastické edici Secrets of the Dark: Eclipse Mountain na vás čeká nové vzrušující a napínavé hidden object dobrodružství! Váš nejlepší přítel potřebuje nutně vaši pomoc, tak ho vysvoboďte ze spárů Démona temnoty! Temná stvoření chtějí vašeho přítele obětovat a vaším úkolem je, jim v tom zabránit! Porazte zlo, odhalte děsuplná tajemství, prozkoumejte úžasné lokace užijte si spoustu zábavy! Stáhněte si Secrets of the Dark: Eclipse Mountain ještě dnes a zcela zdarma a zachraňte celou situaci! Příjemnou zábavu!

SECRETS OF THE DARK: ECLIPSE MOUNTAIN COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

SECRETS OF THE DARK: ECLIPSE MOUNTAIN COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jsme opravdu rádi, že na současném herním trhu je tolik her kombinujících žánr hidden object s adventurou. I když je stále těžší a těžší pro vývojáře her kombinovat jednotlivé herní prvky, hráči mají alespoň možnost výběru toho, co jim nejvíce vyhovuje. Zatímco většina společností se nás jen snaží ohromit, Orneon přichází se svým novým titulem Secrets of the Dark: Eclipse Mountain, který je neskutečným a neodolatelným mixem hidden object hry s adventurou. A to nebývá nejjednodušší kombinace!.. Read more

Na začátku musíme říci, že Secrets of the Dark: Eclipse Mountain je pokračováním dobře známého hidden object titulu Secrets of the Dark: Temple of Night, které pojednává o nekonečném souboji dobra se zlem. A jak se budete dostávat hrou dál a dál, bude se vám dostávat spousty záludných nástrah, jakými jsou například přemíra velmi dobře zvolených rébusů a mini her. Ty, i když jsou postaveny na známé bázi, jsou pro hráče zajímavé a jsou pro ně dostatečnou výzvou. Nedovolte tedy, aby vás neoriginalita mini her a hádanek otrávila, najdete v nich totiž spoustu zvratů a zápletek. Tempo hry je asi největším kladem Secrets of the Dark: Eclipse Mountain. A vy se při hraní cítíte velmi uvolněně a jste součástí této hry.

Vývojáři tohoto titulu naštěstí dobře vědí, jak vyrobit úžasný a okulahodící herní titul. Zatímco většina hidden object scén je zahalena do temného hávu, jsou tu i takové, které vás uchvátí svou bujnou tropickou scenérií. Autentické zvukové efekty, tajemná hudba a široká škála animací navíc skvěle v Secrets of the Dark: Eclipse Mountain doplňují atmosféru.

Závěrem můžeme říci, že Secrets of the Dark: Eclipse Mountain je nesmírně zábavným a zajímavým hidden object výletem, který zcela jistě uchvátí zatvrzelé fanoušky hádankových her po celém světě. Přejeme vám příjemnou zábavu!