Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Silent Nights: The Pianist Collector's Edition

Zachraňte v nové úžasné a fantastické hidden object hře s názvem Silent Nights: The Pianist svou sestru Yvette ze spárů záhadné a děsuplné dávné organizace, dokud ještě není pozdě! Vy i Yvette máte hudební dar, jednou během jejího vystoupení byla ale Yvette unesena a teď je na vás, abyste jí zachránili život. Zastavte zlé síly a nedovolte, aby jí tento vzácný dar vzaly. Prozkoumejte úchvatné lokace a najděte všechny potřebné předměty. Máte dost odvahy na to, abyste tuto výzvu přijali? Stáhněte si hru Silent Nights: The Pianist právě teď a zcela zdarma a zjistíte to!

Title - Silent Nights: The Pianist Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Pay attention to Silent Nights: The Pianist Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game launched by Big Fish Games. Zachraňte v nové úžasné a fantastické hidden object hře s názvem Silent Nights: The Pianist svou ...
Hra Silent Nights: The Pianist Collector's Edition
3.5238095238095
21

SILENT NIGHTS: THE PIANIST COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ SILENT NIGHTS: THE PIANIST COLLECTOR'S EDITION HRY:

SILENT NIGHTS: THE PIANIST COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Silent Nights: The Pianist je nový hidden object titul od vývojového týmu Dark Blue Games, ve které jste v roli pianisty, který se musí popasovat s jedním ničemným darebákem... Read more

Pro podobný typ hry jsou obvyklými hrdiny spíše nejrůznější detektivové, policajti nebo FBI agenti, že ano? To, že zde budete představovat pianistu tedy slibovalo, že prožijete něco nového a originálního. Bohužel se ale náš sen, že se vžijete do role nového hrdiny velmi brzy rozplynul a to v době, kdy jsme zjistili, že hrdina je pianistou jen v názvu tohoto titulu, a že ve skutečnosti se jedná jen o dalšího detektiva, který pronásleduje zloduchy.

Silent Nights: The Pianist obsahuje spoustu hádanek a mini her a jedná se o typického představitele žánru hidden object. A upřímně řečeno, hádanky jsou tím nejlepším, co může tato hra nabídnout. Za použití klasických principů vývojáři vytvořili kvalitní mix různých rébusů osvěžený několika mini hrami. Hidden object scény jsou povedené, neostrá grafika ale může zatvrzelé fanoušky hidden object her přecejen odradit. Kromě hádanek musíme také ocenit neobvykle dynamický závěr. Jen zřídkakdy se setkáte v tomto herním žánru s určitým aspektem rizika, v tomto případě v posledních několika minutách ale cítíte velké napětí.

Jak už jsme uvedli výše, grafika je pro tento typ hry poněkud vágní. Samozřejmě nevoláme po žádných romantických scénách plných motýlů a květeny, prostředí této hry je ale už příliš temné. Hudební doprovod je celkem povedený, i když strašidelnou atmosféru hry moc nedoplňuje.

Díky neobvyklým hádankám můžeme hru Silent Nights: The Pianist směle doporučit, přetože nám nabízí již hodně otřelý příběh a vše co tu zažijete, je jen další detektivní dobrodružství. Pokud vám tedy tato skutečnost nijak zvlášť nevadí, dejte tomuto titulu určitě šanci.

22, March 2012

KOMENTÁŘE PRO SILENT NIGHTS: THE PIANIST COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games