MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Small Town Terrors: Pilgrim's Hook
5
1

Small Town Terrors: Pilgrim's Hook

Objevte novou dech beroucí hidden object hru s názvem Small Town Terrors: Pilgrim's Hook. Zjistěte, jestli máte dostatek kuráže bojovat se zloduchem ukrývajícím se v hlubokém oceánu. Vrátíte se do vesnice, ve které jste prožili dětství a zjistíte, že ta je v područí temných sil. Obyvatelům Pilgrim's Hooku se dějí podivné věci a jedním z ohrožených je i váš bratr. Zachraňte tedy své dvojče před hrozným osudem a odhalte v nové, poutavé hidden object hře Small Town Terrors: Pilgrim's Hook tajemství oceánu. Stáhněte si tuto skvělou hru ještě dnes a zcela zdarma!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Small Town Terrors: Pilgrim's Hook. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

SMALL TOWN TERRORS: PILGRIM'S HOOK OBRÁZKY

SMALL TOWN TERRORS: PILGRIM'S HOOK RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

To, že jsou dvojčata vzájemně emocionálně a duševně propojena, je známá věc, a i když jsou od sebe oddělena dlouhými vzdálenostmi nebo nějakými jinými překážkami, jejich propojení nijak nemůže oslabit. Právě tato myšlenka se line novou hidden object hrou vytvořenou týmem Gunnar Games a její název je Small Town Terrors: Pilgrim’s Hook. Titul vypadá velice slibně, dokáže ale naplnit všechna naše očekávání? Odpověď na tuto otázku zkusíme najít na konci následující recenze... Read more

Asi největší předností hry je její příběhová linka, takže jí začneme. Před třiceti čtyřmi lety se v příbřežním městečku Pilgrim´s Hook narodila dvojčata. Každý viděl, že se podobá jedno druhému jako vejce vejci, přesto tu ale byl jeden velký rozdíl a ten se týkal jejich vztahu k rodnému městu. Zatímco Artur tohle místo miloval nade vše, jeho sestra Vera odjakživa snila o tom, že odtud odejde co nejdál. Jakmile sourozenci dospěli, jejich životní cesty se tedy rozdělily: Artur zůstal v Pilgrim´s Hooku, zatímco Vera si splnila svůj sen a odešla navždy z nenáviděného města. Přesto, minulost po letech Veru dohnala. Na její narozeniny jí totiž její bratr zavolal a prosil jí o pomoc. Zdá se, že se dostal do potíží. Vera nemá žádnou jinou možnost, než se vydat zpět do Pilgrim´s Hooku. Je to totiž jediný způsob, jak zjistit, co se tu stalo. Samotná hra začíná okamžikem, kdy se Vera plaví po moři a dostává se do Pilgrim´s Hooku. Po vylodění se jí však dostává chladného přijetí. Město je totiž zaplaveno spoustou nepřátelských stvořeních nejrůznějšího druhu.

Při procházkách osamělými ulicemi se setkává s neočekávanými událostmi a prochází místy, na kterých musí vykonávat nejrůznější akce. Pro navigaci těmito lokacemi vám bude sloužit mapa. Jedná se o velmi užitečnou věcičku, která vám indikuje vaši současnou polohu a umožňuje vám přemístit svou hrdinku z jedné pozice do druhé. Tato možnost bezesporu výrazně pomáhá hráči v dokončení dosud nedohraných oblastí. Nový díl série Small Town Terrors nabízí hidden object scény, logické hádanky a spoustu adventurních prvků. Hidden object scény jsou interaktivní, a abyste se v nich dostali ke všem potřebným předmětům, musíte vyčistit celou scénu. Jednotlivé položky mají navíc další význam: s jejich pomocí totiž budete moci vykonávat různé akce v adventurní části hry. Během hraní narazíte na širokou škálu logických hádanek, od těch jednoduchých a průměrných až po ty obtížné. Při jejich řešení rozhodně nespoléhejte na rychlý postup, jsou totiž opravdu záludné.

Grafická prezentace titulu si zaslouží zvláštní uznání. Je naprosto brilantní a realistická. Požadované atmosféry hry je dosaženo zvolením temných barev a perfektně vybranými zvukovými efekty. Hudební doprovod jen dobře doplňuje celý dojem. Nejhorší věcí hry je zvukový efekt, který vám oznamuje update vašeho inventáře. Je nemožné ho popsat, musíte ho slyšet. Bohužel se ale s tímto nedostatkem budete muset nějak vyrovnat nebo si vypnout zvuk.

Je načase si shrnout celou recenzi. Co máme tedy před sebou? Podle našeho názoru můžeme Small Town Terrors: Pilgrim’s Hook zařadit mezi ty nejlepší hidden object hry. Ptáte se, proč? Protože splňuje všechna kritéria: příběh je extrémně chytlavý, hidden object scény výborně ztvárněny, logické hádanky jsou rozmanité a zábavné a v ničem nezaostávají ani adventurní sekce. Hra prostě nezklame ani ty nejnáročnější hráče a to je hlavní známka každé kvalitní hry. Všechny sliby tedy byly naplněny. Dobrá práce, Gunnar Games!