MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Spirit Seasons: Little Ghost Story
3.1842105263158
38

Spirit Seasons: Little Ghost Story

Objevte další poutavou hidden object hru jménem Spirit Seasons: Little Ghost Story! V první řadě vás hra upoutá vynikajícím zázemím. Pokud jde o herní zápletku, je to vzrušující a zároveň ohromující. Vyrazíte do Blindhill Place a objevíte záhadné panství, kde žije duch. Velkolepý zámek je střežen duchem mladé dívky jménem Agatha. Stáhněte si Sporot Seasons: Little Ghost Story absolutně zdarma a najděte klíč k tajemství rodiny.

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Spirit Seasons: Little Ghost Story. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

SPIRIT SEASONS: LITTLE GHOST STORY OBRÁZKY

SPIRIT SEASONS: LITTLE GHOST STORY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Spirit Seasons: Little Ghost Story od Codeminion S.C. je další strašidelná hidden object hra o duchovi. Ach, ano, již jsme se zabývali strašidelnými zámky, starověkými kletbami, či něším podobným snad tisíckrát, ale toto je stále skvělá práce. Pravděpodobně je i trochu rozdílná v mnoha ohledech... Read more

Příběh klasicky probíhá ve starém bizardním domě s duchy. Hra také vyplívá z hlavní tradice hidden object žánru. Takže vyzvednout různé položky, od pozadí po rozptýlené objekty a řešení různách mini-her je běžné pro herní zážitek. Spirit Seasons: Little Ghost Story tvoří především hidden object scény, které jsou pozoruhodné pro jejich živost. Takže pokud hidden object je váš šálek čaje, oceníte tuto hru.

Umělecké dílo je dobré, avšak ne vynikající. Hudma a zvukové efekty jsou vhodné, ale mohou být i nepříjemné. Scény pro hledání jsou jasné a ostré, aniž by hledané věci hloupě jiskřily. Jedním z hlavních rysů Spirit Seasons: Little Ghost Story je závěrečná scéna se skvělým replayem tohoto titulu. tato hra zabere asi 4 hodiny, ale nebudete litovat že jste je strávili v tomto strašidelném domě.

Zkrátka, nejsou žádné větší rozdíly mezi touto hrou a jinými hidden object hrami. Proč bychom pak měli hrát tuto hru? Vývojáři se podařilo najít správnou hranici mezi grafikou a úkoly. Výsledkem je titul se solidní porcí zábavy. Užijte si to!