MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Tennis in the Face
4.1666666666667
6

Tennis in the Face

Vyzkoušejte novou chytlavou arkádovou akci a logickou hru v jednom s názvem Tennis in the Face. Vaším hlavním úkolem je zničit továrnu Explodz, která se zabývá produkcí škodlivého energetického nápoje. Poražte zlé klauny a všechny nepřátele, kteří jsou na tomto nápoji závislí a použijte k tomu tenisové míčky. Výše nahraného skóre je závislá na počtu nepřátel, které se vám podaří zničit. Zachraňte tedy město před neblahým vlivem tohoto energetického drinku v nové, navýkové logické arkádě a stáhněte si titul Tennis in the Face ještě dnes a zcela zdarma.

TENNIS IN THE FACE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Hrajete rádi tenis? Ani ti, co nemají rádi tento druh sportu, nedokáží odolat nové arkádové záležitosti zvané Tennis in the Face. Velmi dobře známý tým vývojářů 10tons Ltd. přišel tentokrát se zajímavou myšlenkou přidat do rutinního tenisového utkání špetku humoru a krutosti. Ona krutost je ale v tomto případě zábavná a neškodná. Stručně řečeno jsou právě toto základní prvky této fascinující logické hry. Další zvláštnosti a speciality tohoto titulu budou probrány v následující recenzi. .. Read more

„Odplata je pokrm, který je nejlépe servírovat za studena“ – tata oblíbená fráze je základním motivem Tennis in the Face. Děj nám vypráví smutný příběh Peta Pagassiho – bývalého slavného tenisového hráče, který však upadl v nemilost. Jeho slibná kariéra byla totiž zničena kvůli závislosti na nápoji Explodz Energy Drink. Pete musel zkrátka mít tento energetický životabudič neustále k dispozici a brzy se všechno, po čem kdy toužil, obrátilo v popel. Pagassi se dostal na samotný okraj společnosti, přesto se nehodlá vzdát a pokusí se postavit znovu na nohy. Po vyléčení ze závislosti se rozhodl bojovat se společností Explodz až do té doby, než bude poslední kapka jejich nápojů zničena a upadne v zapomnění. To se však jednoduše řekne a hůře realizuje: jeho město totiž bylo napadeno energetickými zombíky a takřka každý z jeho obyvatelů se dostal pod vliv této silné korporace. Jediným způsobem, jak se dostat až na ústředí Explodzu, je zničit tyto energy drinky. Pete si jako své zbraně zvolil jemu nejznámnější prostředky: tenisovou raketu a míčky. Počet tenisáků má ale omezený, takže s nimi hospodařte co nejlépe! Jejich kontrola je naprosto snadná: natáhněte pomyslnou linii a klikněte pro vypuštění svého „projektilu“ na cestu, kterou jste mu právě nadefinovali. Trajektorie vaší poslední rány je vyznačena přerušovanou čarou a vy se tak podle ní můžete dále orientovat. S využitím této pomoci bude vaším úkolem projít spoustu levelů, ve kterých budete ničit vše, co se vám dostane do cesty. Vaším cílem jinými slovy bude, vyčistit herní plán. Budete při tom čelit nejrůznějším protivníkům, jako jsou policejní jednotky, vědečtí pracovníci Explodzu, klauni či kancelářské krysy. Obtížnost se zvedá, jak postupujete hrou dále. Někdy však můžete mít z překážek dokonce prospěch: výbušniny a nevyvážené objekty se totiž mohou stát vašimi skutečnými pomocníky. Povětšinou se ale budete přecejen muset spolehnout na svou raketu a přesné výpočty. Čím více protivníků se vám podaří zdolat, tím vyšší skóre si připíšete, a pokud se vám podaří tzv. „headshot“, získáte jich opravdu hodně. Pokud nahrajete dostatečné skóre, odemknou se vám bonusové sekce a v nich je také spousta práce, která musí být vykonána.

Cartoonová grafika hry je naprosto úžasná a speciální pozornost si zaslouží herní fyzika! Vývojáři použili tzv. ragdoll animaci a musíme říci, že se jim jejich výběr opravdu vyplatil! Pokaždé, když je zasažen nepřítel, váš míček se chová přesně podle fyzikálních zákonů. Vzdálenost, zvolený směr, interakce s nejrůznějšími překážkami a další prvky ovlivňující pohyb vaší rány, na tohle všechno musíte brát zřetel. Povedené jsou také zvukové efekty a zklamání rozhodně nebudete ani z hudby: melodie jsou příjemné a nerušivé.

Tennis in the Face vypadá prostě jako klasická arkáda, která navíc dokáže podpořit vaše strategické myšlení. Děj na bázi pomsty, vzrušující hratelnost a bohatá porce humoru dělají z této hry záležitost, kterou stojí za to vyzkoušet. Vylepšete tedy svůj servis a ochraňte město před zhoubným nápojem! Podaří se vám zvítězit?