MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra The Secret Legacy: A Kate Brooks Adventure
3.5
14

The Secret Legacy: A Kate Brooks Adventure

Při třídění věcí babičky nalezne Kate Brooks dopis. V dopise stojí že něco zdědila! Ale není jednoduché toto dědictví dostat, protože o to musí Kate velmi usilovat. Toto je začátek nové hidden object adventury. Pokud vás zajímá, co se bude dít dál, začněte hrát právě teď! Budete muset cestovat do Egypta, aby bylo dosaženo toho, co babička chtěla předat své milované vnučce. Stáhněte si The Secret Legacy: A Kate Brooky Adventure absolutně zdarma a objevte tajemství tajemného dědictví!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií The Secret Legacy: A Kate Brooks Adventure. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

THE SECRET LEGACY: A KATE BROOKS ADVENTURE OBRÁZKY

THE SECRET LEGACY: A KATE BROOKS ADVENTURE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Dnes tu máme další adventuru, která se snaží ukrást korunu známé Samantě Swift. No, The Secret Legacy: A Kate Brooks Adventure od Meridian4 je dobrá hra, ale nemohli jsme uvěřit že některá Kate Brooks bude krást pozornost... Read more

Ve skutečnosti, každá moderní hidden object hra s dobrodružným jádrem má hledače pokladů, hledajícího nějaký starobylý artefakt, nebo něco podobného. Proto nápad tohoto titulu je už obnošený a hry se stejným příběhem začínají být předvídatelné a prostě jde jen o to, jak těžké hádanky a mini-hry jsou tam. V této souvislosti The Secret Legacy: A Kate Brooks Adventure není nejzajímavější hidden object hrou.

Je tam pár zvratů na hidden object scénách. Věci jsou někdya těžké najít. Nicméně scény jsou bohaté a živé. Navigace je snadná, což vám ušetří čas od nepříjemného vracení. Ačkoliv je příběh klišé, scény v The Secret Legacy: A Kate Brooks Adventure hře jsou velmi přesné. Většina položek je relevantní pro staroegyptské prostředí. Vývojáři si dali opravdu záležet na opatrném používání egyptských hieroglifů.

Nenajdete tu žádné speciální zvukové efekty, či příjemnou hudbu v pozadí. Hra je celkem standartní - máte velmi dlouhý list hledaných věcí. Tato hra vám může poskytnout několik hodin příjemné zábavy. Není to špatná hra… ani dobrá!

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.6 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 532 MB