Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Three Musketeers Secrets: Constance's Mission

Připoj se ke Constance a pomoz jí dokončit její misi v nové volně stažitelné úžasné hře Three Musketeers Secrets: Constance's Mission! Jako královnin osobní tajný agent a zároveň ochránce náhle zjišťuje, že by mohlo být její veličenstvo v ohrožení. Vytvoří proto plán na její záchranu, a to je právě místo, kde začíná tvá neuvěřitelná cesta! Procestuj společně s Constance celé francouzské království a hledej stopy. Prozkoumej překrásné scény, vyřeš bezpočet hádanek a odhal všechna tajemství! Stáhni si Three Musketeers Secrets: Constance's Mission zcela zdarma a určitě nebudeš nikdy svého rozhodnutí litovat!

Title - Three Musketeers Secrets: Constance's Mission Game Download for PC Description - Acquire Three Musketeers Secrets: Constance's Mission, a Hry s ukrytými předměty game created by NevoSoft. Připoj se ke Constance a pomoz jí dokončit její misi v nové volně stažitelné úžasné hře Three Mus...

THREE MUSKETEERS SECRETS: CONSTANCE'S MISSION OBRÁZKY

THREE MUSKETEERS SECRETS: CONSTANCE'S MISSION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Hra Three Musketeers Secrets: Constance’s Mission je zcela novým pohledem týmu NevoSoft´s na slavnou klasiku od Alexandra Dumase. Vývojáři tvrdí, že neznáme celý příběh tří mušketýrů, a že je tu hodně neprozkoumaných míst. Tak naber plnou hrst fantazie a tvořivosti, úžasné dobrodružství na tebe už čeká... Read more

Příběh už nám byl vyprávěn mnohokrát, nikdy předtím nebyl ale prezentován takovým způsobem, s propracovanými detaily a situacemi, které na tebe čekají v této nové verzi. Hra Three Musketeers Secrets: Constance’s Mission tě zavede do Francie 17. století, kde budeš čelit různým královským intrikám, navštívíš luxusní paláce a setkáš se tu, samozřejmě, i s pravou láskou.

Three Musketeers Secrets: Constance’s Mission obsahuje samozřejmě základní hidden object aspekty. Aby si se dostal do středu všech záhad, budeš muset prozkoumat veškeré hidden object scény. Hledání různých předmětů tu není nikterak složité, objekty jsou ve hře dobře vidět. Stejně tak mini hry a hádanky jsou docela snadné, na druhou stranu ale dostatečně zajímavé.

Ve hře se ocitneš v roli opravdové lady, Constance. Než se vydáš po stopách spravedlnosti, musíš si pro svoji hrdinku vybrat ten správný převlek – od královských plesových šatů po oblečení služebné! K dispozici ti bude velké množství šatů – sukně a korzety, blůzky a kalhoty, boty a různé druhy módních doplňků. Tento aspekt hry určitě ocení zejména ženská část.

Umělecké zpracování této nové hry je úžasný stejně jako samotný příběh. Realistické 3D provedení perfektně vystihuje atmosféru Francie 17. století. Příjemná je ve hře také unikátní možnost přesunovat jednotlivé části nábytku – křesla, obrazy, záclony, apod. I když některé animované postavy vypadají dost neohrabaně, nemůže to zkazit celkový dojem ze hry.

Celkově je Three Musketeers Secrets: Constance’s Mission dobrou hrou, sice ne příliš inovativní, přesto hodně zábavnou. Přejeme ti při jejím hraní hodně štěstí!

16, December 2011

KOMENTÁŘE PRO THREE MUSKETEERS SECRETS: CONSTANCE'S MISSION

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games