MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Theatre of the Absurd. Collector's Edition
5
15

Theatre of the Absurd. Collector's Edition

Chtěli byste podniknout výlet do divadla absurdit a odhalit všechna jeho tajemství? Pokud ano, připojte se ke Scarlett Frostové a splňte si v nové fantastické a unikátní herní edici Theatre of the Absurd svůj sen! Scarlett byla pozvána do starodávného půvabného divadla, aby tam zkoncovala se strašným démonem! Stáhněte si hru Theatre of the Absurd právě teď a zcela zdarma, vydejte se do světa tajemných sil, zastavte válku, poražte démony a zachraňte celou situaci!

THEATRE OF THE ABSURD. COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ THEATRE OF THE ABSURD. COLLECTOR'S EDITION HRY:

THEATRE OF THE ABSURD. COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Theatre of the Absurd je jedna z nejoriginálnějších a nejpřekvapivějších her, které jsme v poslední době poznali. Vývojáři předvedli nesmírné úsilí a přidali skvělé myšlenky, aby nám přinesli po čase zase něco mimořádného... Read more

Děj hry se odehrává v jednom starém tajuplném divadle, ve kterém jsou jeden muž se svou malou holčičkou ovládáni hrozivým démonem. Vaším úkolem je samozřejmě odekrýt všechny záhady a tajemství, překlenout se přes všechny hidden object scény a vyřešit spoustu hádanek tak, abyste tohoto zlého ducha vyhnali a ukončili tak jeho záškodnickou činnost.

Zatímco herní systém se od většiny hidden object titulů neliší, jednotlivé předměty nejsou už jen ty typické, jako jsou kladiva či klíče, hráč se tu ale setká také s absolutně novými objekty, jež znamenají příjemnou změnu. Všechny předměty, které budete nalézat a používat, jsou daleko zajímavější, pokaždé logické a perfektně vystihují prostředí hry. Hádanky se mohou zdát poněkud jednoduché pro zkušené hráče, hidden object scény ale nenechají klidnými ani ty nejzatvrzelejší fanoušky žánru.

Pokud máte rádi temné a strašidelné prostředí, atmosféru strachu, zlé duchy a velké záhady, Theatre of the Absurd obsahuje všechny tyto aspekty! Tato děs nahánějící hra je totiž především pro pravé milovníky tohoto žánru. Pokud vás takové hry příliš nevzrušují, nevadí, s tímto titulem si stejně užijete spoustu zábavy. Grafické zpracování je poněkud rozmazané a někdy možná až příliš temné, na druhou stranu ale vystihuje přesně pekelnou atmosféru. Předměty se docela těžko hledají, tento fakt vás ale než otráví, spíše vyhecuje.

Celkově vzato můžeme říct, že Theatre of the Absurd nabízí strhující příběh, který vám nedovolí přestat hrát tuto hru, a pokud máte náladu na to zahrát si něco opravdu strašidelného, tento titul je přesně tím, co hledáte.