Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Clueless

Cher a ostatní z Clueless clique (partička holek) chtějí dokázat, že když jde o módu, tak jsou to nejlepší, co může Beverly Hills nabídnout. Cher a její kamarádky chtějí upoutat pozornost ostatních holek i kluků a stát se arbitry eleganciarum, tedy těmi, kdo určují módní trendy. Kromě toho Cher zjistí, že někdy může díky dokonalému vzhledu ulovit i pěkného kluka!

Title - Clueless Game Download for PC and Mac Description - Here is Clueless, a Arkády a Akční game originated by Legacy Interactive. Cher a ostatní z Clueless clique (partička holek) chtějí dokázat, že když jde o módu, tak jsou to nejlepší, co může Beverl...
Hra Clueless
4.1973684210526
76
Pin it

CLUELESS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Hra Clueless, kterou vyrobila společnost Legacy Interactive, je klasická arkádová hra s prvky simulace a hry s časovým limitem. Budete muset sestavit 12 kompletů oblečení v různých stylech jako je hip hop, hippie, vojenský styl a mnoho dalších pro slečnu Cher a její přítelkyně. Snažte se své hrdinky obléknout co nejlépe a především tak, aby upoutaly pozornost mužských protějšků. .. Read more

Hra je prozářena jasem a barvami. Navigace hrou je jednoduchá a příjemná, prostě si vyberete oblečení, kliknete na tlačítko Go a váš výběr bude ohodnocen stupnicí od A po F (A je nejlepší, F je propadák). Ale jsme si téměř jisti, že nedostanete horší ohodnocení než C. Můžete změnit pózu modelky, promíchat jednotlivé části oděvů a získat tak extra body za oblečení modelky, protože se v něm bude svému příteli líbit. Dávejte pozor, protože u každé z dívek se sleduje čas a když se budete dlouho zamýšlet nad jejím oblečením, může vám vypršet. 

Hra je podle nás velmi snadná a na 80ti úrovních se trochu opakuje. Ale mladým se to bude líbit, zejména těm, kteří  mají rádi svět módy a hry s touto tématikou.

25, March 2009

KOMENTÁŘE PRO CLUELESS

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017