MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra House of 1000 Doors: Serpent Flame Collector's Edition
4.4027777777778
72

House of 1000 Doors: Serpent Flame Collector's Edition

Zastavte tajemný drahokam, který zabíjí obyvatele domu tisíce dveří v nové napínavé hidden object hře House of 1000 Doors: Serpent Flame. Doprovázejte Kate Reedovou a pomozte jí odhalit záhadu tohoto místa. Tento dům je totiž prokletý a objevuje se v něm pravidelně drahokam obdařený nadpřirozenou sílou a schopností vraždit místní rezidenty. Pomozte tedy Kate najít artefakt, s jehož pomocí bude moci učinit přítrž sérii hrozných úmrtí, bavte se nad záludnými hádankami a odhalte tajemství domu tisíci dveří v nové, tajuplné hidden object hře House of 1000 Doors: Serpent Flame.

HOUSE OF 1000 DOORS: SERPENT FLAME COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

HOUSE OF 1000 DOORS: SERPENT FLAME COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Každým rokem slýcháváme nové zprávy o apokalypse, která zničí naší planetu, většina lidí ale těmto předpovědím nevěří a nemá strach z žádné potencionální katastrofy. Poté, co jsme překonali neštěstí předvídané Mayským kalendářem, se nyní mohou, pokud si chtějí užít nějakou zábavu, milovníci apokalypsy a hororových scénářů obrátit na novou hru s názvem House of 1000 Doors: Serpent Flame! Tento hidden object titul k nám přichází z dílny slavného vývojového týmu Alawar Entertainment. Pro začínající hráče doporučujeme, aby si naši recenzi dočetli, dozvěděli se o této hře něco víc a ujistili se, že si tuto hru stáhnou ve volně dostupné trialové verzi! A kdo ví, možná se vám tato zalíbí natolik, že si ji posléze pořídíte v plné, neomezené verzi!.. Read more

House of 1000 Doors: Serpent Flame je velice zajímavým a poutavým titulem a disponuje už podle názvu velmi slibným příběhem. Jak vyplývá ze samotného názvu, důležitou součástí příběhu jsou plazi. Hlavní hrdinka titulu Kate zjistí, že gigantičtí hadi, kteří po dlouhá tisíciletí spali, se chystají zaútočit na náš svět a k téhle hrůzostrašné události se schyluje každým dnem! Naštěstí tomu můžete zabránit, pokud odhalíte všechna tajemství a podaří se vám tato stvoření porazit. To se vám však podaří jen tehdy, když strávíte dlouhé hodiny nad řešením nejrůznějších problémů a rébusů, které jsou rozděleny do šesti kapitol této hry! Titul má neuvěřitelné tempo a dostane vás spoustou překvapení, která tu na vás čekají!

                                                                                                                                                    Za výborným příběhem rozhodně nezaostává ani hratelnost House of 1000 Doors: Serpent Flame! Vývojáři ze sebe vydali jen to nejlepší, aby nám představili nové a neotřelé způsoby hraní. Zkombinovali několik různých herních žánrů a vznikla z toho směs mysteriózna, jež nabízí hidden object tituly, a náročnosti hádankových her a adventur. Pokud jste již hráli některou z předcházejících částí této série, potom asi víte, co máte očekávat: v hidden object scénách máte k dispozici textový seznam předmětů, které máte najít. Některé z nich jsou interaktivní a jsou označeny červeně. V tomto případě musíte najít několik jejich částí a z nich potom poskládat potřebný předmět. Mezi rozmanitými hidden object scénami si můžete zpestřit hraní velmi zajímavými mini hrami. Rovněž budete muset rozlousknout několik logických hádanek, které určují, stejně jako v adventurách, další postup hrou – odemykají dveře nebo aktivují určité mechanismy atd. Obzvláště zajímavým atributem jsou „zvláštní“ objekty, které zahrnují takové předměty, které vůbec s danou scénou nesouvisí. Pokud se dostanete při řešení některého z úkolů do potíží a nevíte, co si počít dál, můžete využít nápovědu nebo se podívat na mapu, v případě, že nemůžete najít cestu dál.                                                                Dalším nesporným kladem House of 1000 Doors: Serpent Flame je jeho vizuální zpracování! Grafika je naprosto skvělá a nabízí bezpočet vynikajících animací. Například oheň a jiné zvláštní efekty působí tak realisticky, až vás to někdy vyděsí. Výborně ztvárněny jsou také cutscény či okolní prostředí a na vysoké úrovní je i zpracování hrdinů. V kontrastu s tím jsou naopak audio efekty jen průměrné, přesto atmosféru hry nijak nekazí.

House of 1000 Doors: Serpent Flame je vynikající hidden object hra s elementy mystery a hádankových adventur. Její brilantní příběhová linka a chytlavá hratelnost zcela jistě upoutají vaši pozornost a okouzleni budete rovněž perfektním vizuálním zpracováním tohoto titulu. Nenechejte se již více pobízet a stáhněte si a vyzkoušejte tuto hru!