Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

PuppetShow: Destiny Undone

Vyzkoušejte novou nezapomenutelnou hidden object hru s názvem PuppetShow: Destiny Undone. Vrátíte se do malého městečka Joyvillu a ocitnete se v roli malé dívky jménem Felicia. Její otec náhle zmizel a ona musí zachránit nejen jeho, ale i celou svou rodinu před nebezpečným zločincem Crickem. Ten neustále ohrožuje její rodinu a touží po pomstě. Je tedy jen na vás pomoci Felicii vrátit se ke svému otci a porazit Cricka. Pokuste se změnit jejich osudy v nové poutavé hidden object hře PuppetShow: Destiny Undone!

Title - PuppetShow: Destiny Undone Game Download for PC and Mac Description - Learn about PuppetShow: Destiny Undone, a Hry s ukrytými předměty game launched by ERS G-Studio. Vyzkoušejte novou nezapomenutelnou hidden object hru s názvem PuppetShow: Destiny Undone. Vrátíte...

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií PuppetShow: Destiny Undone. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE HRY:

KOMENTÁŘE PRO PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE

Slevy dnes

Lost Lands: The Golden Curse

Expires in 26 Aug 2019

FOLLOW US!

Premium Games