Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Puppetshow: Return to Joyville

Zúčastněte se fantastické cesty skrze prostor i čas a zahrejte si další pokračování série Puppetshow s názvem Return to Joyville! Tentokrát bude vašim úkolem pomoci svému zapřísáhlému nepříteli Felicii přepsat její osud a zabránit tak velké tragédii, která se udála před mnoha a mnoha lety! Jak už dobře víme, Felicia se rozhodla, poté, co shořela otcova loutkařská dílna, pomstít na obyvatelích města, jež její domov kdysi zapálili a zabili tak jejího otce! Pokud se vám tedy podaří zabránit tomuto požáru, zastavíte také zlo, které Felicia páchá a zachránite také její život! Jste tedy připraveni poznat tuto pomstychtivou dívku a její dětství? Potom si stáhněte hru Puppetshow: Return to Joyville zcela zdarma a odhalte proradného žháře, dokud ještě není pozdě!

Title - Puppetshow: Return to Joyville Game Download for PC and Mac Description - Take a break with Puppetshow: Return to Joyville, a Hry s ukrytými předměty game offered by ERS G-Studio. Zúčastněte se fantastické cesty skrze prostor i čas a zahrejte si další pokračování série Puppets...
Hra Puppetshow: Return to Joyville
3.4285714285714
7

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Puppetshow: Return to Joyville. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE HRY:

KOMENTÁŘE PRO PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE

Slevy dnes

Lost Lands: The Golden Curse

Expires in 26 Aug 2019

FOLLOW US!

Premium Games