Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

PuppetShow: Return to Joyville Collector's Edition

Vítej v Joy Ville, na místě, kde se v poslední době stala spousta podivných a nevysvětlitelných událostí. Staň se v nové fantastické hidden object hře PuppetShow: Return to Joyville detektivem a odhal pravdu o záhadném požáru v divadle. Připoj se k malé dívence Felicii, následuj jí na její cestě do minulosti a nedopusti, aby se všechny tyto problémy staly. Ona si totiž myslí, že pokud změní sled událostí v minulosti, dokáže také změnit budoucnost.

Title - PuppetShow: Return to Joyville Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Find PuppetShow: Return to Joyville Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game produced by ERS G-Studio. Vítej v Joy Ville, na místě, kde se v poslední době stala spousta podivných a nevysvětlitelných u...
Hra PuppetShow: Return to Joyville Collector's Edition
3.5416666666667
48

PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION HRY:

PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

PuppetShow: Return to Joyville je čtvrtým pokračováním dobře známé herní série s názvem PuppetShow. Je veřejným tajemstvím, že druhé, třetí, čtvrté, a i další pokračování tohoto titulu postrádá jakoukoliv originalitu. Většina z nich je totiž pouhou kopií prvního dílu série. Jaká je tedy čtvrtá část, kterou nám nabízí vývojový tým ERS G-Studio... Read more

Po pravdě řečeno by ERS G-Studio mělo ustoupit od myšlenky neustálého oživování PuppetShow a přijít už s něčím novým. Hra je samozřejmě zaměřena hlavně na zatvrzelé fanoušky této série, ani ti ale, když vidí stále stejné zpracování, stejný styl a ty samé hádanky, nebudou nijak nadšeni.

Hra nabízí standartní módy: jednoduchý, pokročilý a těžký. PuppetShow: Return to Joyville je poměrně krátkým titulem a i při hraní na nejtěžší obtížnost bez jakýchkoliv rad či přeskakování, můžete tuto hru dohrát během tří hodin. Hádanky vás ničím nepřekvapí, nepřináší nic zajímavého ani záludného a vy jen plníte stále ten samý typ úkolu, který jste vykonali už nesčetněkrát předtím.

Díky skvělé grafice vypadají jednotlivé hidden object scény PuppetShow: Return to Joyville docela dobře, i když nejsou až tak propracované, jako scény v předcházejících dílech. Vývojáři ale bohužel hráčům nenabízí stejnou úroveň v ostatních herních aspektech, a tak můžeme prohlásit, že první část je jednoznačně tou nejlepší z celé herní série.

Je zkrátka hodně těžké hodnotit hru, která byla už podrobena analýze v titulech PuppetShow: Lost Town nebo PuppetShow: Souls of the Innocent. Díky sérii PuppetShow víme o tom, že svět loutek je vpravdě děsivý, zároveň se ale obáváme toho, že opravdovou hrůzou bude páté pokračování této série.

25, April 2012

KOMENTÁŘE PRO PUPPETSHOW: RETURN TO JOYVILLE COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Lost Lands: The Golden Curse

Expires in 26 Aug 2019

FOLLOW US!

Premium Games