Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

PuppetShow: Destiny Undone Collector's Edition

V nové chytlavé hidden object hře PuppetShow: Destiny Undone se vydáte na nezapomenutelné dobrodružství, ve kterém budete pomáhat detektivovi ve vyšetřování záhadného případu souvisejícího s neočekávanými zmizeními obyvatel jednoho města. Jakmile se vyšetřovatel pustí do práce, brzy zjistí, že celá tato záhada jaksi souvisí s podivnými loutkami. Copak se ve skutečnosti stalo se všemi lidmi? Byli zabiti nebo jsou jen někde proti své vůli drženi? Než se dostanete k pravdě a zjistíte, kdo je tím pravým zločincem, jenž loutky ovládá, budete muset vyřešit spoustu záludných hádanek.

Title - PuppetShow: Destiny Undone Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Get PuppetShow: Destiny Undone Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game elaborated by ERS G-Studio. V nové chytlavé hidden object hře PuppetShow: Destiny Undone se vydáte na nezapomenutelné dobrodr...

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE COLLECTOR'S EDITION HRY:

PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Máte rádi horory? Spousta lidí po celém světě považuje hororové snímky, ve kterých vystupují loutky za velmi děsivé a my s nimi musíme souhlasit. Zdá se však, že tato idea velmi dobře funguje i v herním průmyslu a zářným příkladem toho je vynikající série s názvem PuppetShow. Nyní je mezi námi její nejnovější pokračování s názvem PuppetShow: Destiny Undone a můžeme vám říci, že pumpuje hráčův strach mimo jeho limity! Tahle mimořádně originální záležitost pochází z dílny vývojového týmu známého pod názvem ERS G-Studio a buďte si jisti, že páté pokračování jejich série se opravdu povedlo. Pokud jste tedy připravení vydat se na strhující dobrodružství plné děsivých zážitků a adrenalinu, pokračujte ve čtení naší recenze, a pokud vás zaujme, neváhejte a vyzkoušejte si tuto hru zcela zdarma!    Co musí každá dobrá hidden object hra mít, je samozřejmě dostatečně poutavý a zajímavý příběh. PuppetShow: Destiny Undone je titulem, který se může pochlubit velice originálním příběhem, jež si ponechal i několik prvků z předchozích dílů série. Vy v něm vystupujete v roli detektiva, který má nesmírně důležité poslání vyšetřit nepříjemný a záhadný úkaz, který se odehrál ve městě s ironickým názvem Joyville. V tomto městě totiž není veselých lidí a vašim úkolem bude pátrat po podivných loutkách a mechanismech. Všechny vaše problémy odstartují po setkání s malou dívenkou, které se někde za záhadných okolností ztratil otec. Vy jí chcete samozřejmě pomoci, a tak začnete s prohlídkou jejího domu, kde byste rádi našli nějaká vodítka. Při vašem vyšetřování si však povšimnete, že něco není v pořádku. Bohužel jste vtaženi o pavučiny podvodů a děsivých loutek, ze které musíte najít cestu ven a zachránit tak nevinné lidi! Je jen na vás, jak toho dosáhnete! Příběh hry je opravdu velice dobrý, a pokud nám nevěříte, ochutnejte ho ve volně dostupném demu. Pokud si ale chcete tuto hru vychutnat neomezeně, neváhejte a pořiďte si ji v plné verzi.                                                                Dalším velice zajímavým prvkem PuppetShow: Destiny Undone je hratelnost. Všechny mini hry a hidden object scény, se kterými se tu setkáte, jsou pečlivě vyvedeny a dokonale spojují unikátní mix adventury a logických her v typický hidden object titul. Na začátku hry si pochopitelně nejdříve vyberete mód obtížnosti. Volit můžete ze tří režimů odvislých od vašich individuálních schopností. Poté už se můžete pustit do řešení zcela logických zajímavých hádanek, se kterými se budete potkávat na každém kroku. Veskrze se jedná o systém hledání a sbírání nejrůznějších předmětů a použití někde jinde. Jinou kategorií jsou potom mini hry. Ty jsou opravdu originální a nádherně vyvedené. Pokud jednotlivou mini hru dokončíte, můžete si ji zahrát kdykoliv poté v menu hry. Hidden object scény nejsou příliš obtížné a vcelku krátké. Pokud se vám ale přeceněn zdají příliš náročné a nevíte si s nimi rady, můžete použít nápovědní systém, deník nebo vaši interaktivní mapu... Read more

Neméně povedeným atributem PuppetShow: Destiny Undone je její grafické a hudební zpracování. Textury jsou naprosto čisté a neuvěřitelně barvité a hudba neskutečně příjemná na poslech. Mimořádně povedený je rovněž dabing!

PuppetShow: Destiny Undone je zkrátka vynikající hidden object záležitost s prvky adventury a logické hry, která vás upoutá především svou skvělou grafikou a hratelností a doslova uchvátí perfektním a strhujícím příběhem! Určitě ji vyzkoušejte!

9, May 2013

KOMENTÁŘE PRO PUPPETSHOW: DESTINY UNDONE COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Lost Lands: The Golden Curse

Expires in 26 Aug 2019

FOLLOW US!

Premium Games