MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Curse at Twilight: Thief of Souls
2.6666666666667
51

Curse at Twilight: Thief of Souls

Připojte se ve hře Curse at Twilight: Thief of Souls k hlavnímu hrdinovi na jeho hazardní pouti! Prozkoumejte všechny záhadné místnosti jednoho starého domu, ve kterém vládne temnota a tajemno. Prohledejte zdejší lokace, najděte potřebná vodítka a zlomte hrozivou kletbu. Sbírejte užitečné předměty, vyřešte záludné hádanky a hrejte jedinečné mini hry! Ve volně stažitelné hře Curse at Twilight: Thief of Souls na vás už čekají obživlé vzpomínky na minulost! Přejeme vám hodně štěstí!

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Curse at Twilight: Thief of Souls. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

CURSE AT TWILIGHT: THIEF OF SOULS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ CURSE AT TWILIGHT: THIEF OF SOULS HRY:

CURSE AT TWILIGHT: THIEF OF SOULS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Curse at Twilight: Thief of Souls je klasickým příkladem hidden object hádankové adventury nabízející otřepaný příběh a hratelnost. Přesto, obě dvě tyto složky do sebe perfektně zapadají, a asi se nám nikdy nepřejí... Read more

Ocitáte se v jednom tajemném panství a musíte tu prozkoumat všechna záhadná místa, abyste odhalili veškerá tajemství. Curse at Twilight: Thief of Souls je pozoruhodný především svým dobrým výběrem herních lokací, které jsou výborně zvoleny pro tu nebo onu epizodu. Hra spíše než do žánru hidden object zapadá do kategorie adventur. Přesto se tu hráč setká také se spoustou hádanek a mini her. Čas od času se budete muset porvat rovněž s hidden object scénami. Ačkoli se jednotlivé předměty často dost kamuflují, nepředstavuje to žádný velký problém, neboť je vám k dispozici propracovaný systém nápovědy.

Graficky je Curse at Twilight: Thief of Souls na velmi dobré úrovni, s dobrým dabingem ve scénách a uhlazeným zpracováním. I když jsou jednotlivé hidden object scény docela přeplněné předměty, nalézt je není problém, neboť grafika je na skutečně vysoké úrovni. Hudební zpracování není rušivé, občas se ale dost opakuje. Děsivá atmosféra hry je ale tvořena zejména báječným vizuálním zpracováním a také zvukovými efekty.

Závěrem můžeme říci, že Curse at Twilight: Thief of Souls je vhodný spíše pro hráče se zkušenostmi v oboru hidden object a i přes pár nedostatků můžeme tuto hru směle zařadit mezi ty nejlepší v této kategorii.