MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Midnight Mysteries: Devil on the Mississippi Collector's Edition
3.6666666666667
33

Midnight Mysteries: Devil on the Mississippi Collector's Edition

Půlnoční tajemství: Čert na Edition Mississippi sběratele je dlouho očekávaný pokračování poutavý příběh. Jen si představte! Mark Twain duch návštěvy vás požádat o pomoc. Jeho žízeň po dějin literatury se stane z důvodu bouřlivé debaty v literárním světě. Činnost těchto sporů je Shakespeare skutečnou osobnost. Jako výsledek, tento nekonečný spor se probudí nějaký zlý přízrak. Proto Mark Twain dělá jeho nejlepší bez jeho současnost z temnoty, ale neuspěje. Staňte se ten, kdo se bude rekonstruovat Twain Up-To-aktuálnost! Zde si můžete stáhnout Půlnoční tajemství: Čert na Edition Mississippi sběratele zcela zdarma.

MIDNIGHT MYSTERIES: DEVIL ON THE MISSISSIPPI COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

MIDNIGHT MYSTERIES: DEVIL ON THE MISSISSIPPI COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

“Triumf, pokud jste očekávali nějaké napínavé pokračování hry Midnight Mysteries: Salem Secret od vývojářů Mumbo Jumbo. Takže, co budeme hledat ve hře Midnight Mysteries:Devil on Mississippi? Je zde něco čerstvějšího než peří, vrány nebo list jetele? No, přinejmenším osmdesát procent zaručeně posledně zmiňovaného... Read more

Místa se skrytými objekty jsou trochu tmavé, proto někdy není snadné najít některé z jeteloviny. Na druhou stranu, je tma snadno k nalezení, protože se budete zabývat tajemmnými duchy a dušemi zemřelých. Některé děsivé scény Vás mohou dokonce polekat. Vzpomínáte si na ty hrozivé upíří netopýry! Musíme poctít grafické designéry.

Je třeba poznamenat, že je zde hodně překážek. Mluvíme o těch scénách, které jsou popsány v poměrně složité cestě. Například, budete vyzváni, abyste nalezli ne “klokana”, ale “vačnatce”. A to není jediný příklad tohoto typu. Vynikající zvuk a efekty strašení spolu s napínavým pozadím řadí Midnight Mysteries: Devil on Mississippi vysoko mezi ostatními hry typu skrytých objektů.

Stručně řečeno, hra stojí za vaší pozornost. Nicméně, pokud trpíte na blikající světla, nedoporučujeme ji hrát. Tentokrát se autoři Midnight Mysteries: Devil on Mississippi přeplácali při jejich používání. ”